Aldatan Kocamdan İntikam Almak İçin Yeğenime Siktirdim


 • Anasayfa
 • Aldatan Kocamdan İntikam Almak İçin Yeğenime Siktirdim
Aldatan Kocamdan İntikam Almak İçin Yeğenime Siktirdim

Merhaba benim adım Filiz, 33 yaşındayım. 12 ve 9 yaşında iki kızım var. Alanya’da yaşıyorum. Bir ASM’de hemşireyim. Geçen haftalarda yaşadığım bir olayı anlatacağım. 2 hafta önceydi. Yine birgün ASM’de çalışırken; doktor benden bazı evrakları istedi. Ben o evrakları evde unutmuştum. Alelacele eve gittim. Kapıya geldiğimde içerden inleme sesleri geliyordu. Çok sinirlendim. Önce evi başına yıkmak istedim. Sonra mantıklı düşündüm. Yalvarıp yakarıp beni ikna edebilirdi. Çünkü daha önce de aldatmıştı. Yalvarıp yakarıp, bir daha yapmayacağına söz verip affettirmişti. Yine bir Rus kızı idi galiba çünkü Rusça kelimeler duyuyordum. Sessizce apartmandan çıktım. Eşimi telefonla aradım. Evde olup olmadığını sordum. İşte olduğunu söyledi. “Evde unuttuğum evrağı kendim alacağım mecburen.” dedim. Böylece evden çıkmasını sağladım. Bir yere gizlenip çıkarken onları izledim. Kız çok genç duruyordu. Muhtemelen 16-17 yaşlarındaydı. Benim fiziğim aslında güzeldir. Diğer hemşire arkadaşlarım hep çok seksi bir vucudum olduğunu söylerler. Kocamın siki 12 santimdi. Küçük olmasına rağmen onu hiç aldatmayı düşünmemiştim ama o beni ikinci defa aldatıyordu. Belki de daha fazla… Hatta onun için ameliyat olup amcığımı bile saraltmıştım. Sırf o zevk alsın diye… Onlar uzaklaşınca hemen eve girdim. Valizimi hazırladım. Yıllık izin dilekçemi verdim ve otogara gittim. Annemler  Okurcalar’da idi. Oraya gidemezdim. Kocamın ilk bakacağı yer orasıydı. Ben de yeğenimin yanına gitmeye karar verdim.

 

Yeğenim Mersin’de üniversite okuyordu. Orası hiç aklına gelmezdi. Yeğenimin üniversitedeki ilk yılıydı. Orta okulu okurken bizde kalmıştı. Orta sonda iken iş arkadaşımın kızı ile bir münasebetleri olunca lise yıllarında yanımızda kalmasını istemedim. Komşumuz Necla’nın kızı Özge ve iş arkadaşım Yasemin’in kızı Merve ile birlikte ders çalışıyorlardı. Özge ve Merve 2 sınıf alttaydı. Takıldıkları  yerleri yeğenim Yakup’a soruyorlardı.  Derse Necla’larda çalışıyorlardı, yemeği bizde yiyorlardı. Son zamanlarda Özge önce geliyor, Merve ve Yakup yarım saat sonra geliyordu. Bir gün Necla onları çıplak sevişirken basmış. Merve ve Yakup yalvarmışlar “Nolur söyleme. Sadece seviştik ve oral seks yaptık.” diye… Necla Merve’nin o siki alamayacağını söyledi. Kocamanmış Yakup’un siki. Kocasının siki o sikin yanında çocuk pipisi gibi kalırmış. Bir gün kızın birini siker başıma bela olur diyerek; liseyi yanımda okumasını istemedim.

 

Yeğenimi arayıp durumu anlattım. Yeğenim de seve seve ağırlayacağını söyledi. Eşime onu terk ettiğimi anlatan bir mesaj gönderdikten sonra otobüse atladığım gibi Mersin’e yola çıktım.  Sabah’a karşı Mersin’e geldim. Yeğenimin söylediği yerde indim. Yeğenim dükkandan bozma bir dairede oturuyordu. 1 oda, 1 mutfak ve 1 banyosu vardı. Tuvaleti banyodaydı. Odada bir yatak, bir masa, 1 televizyon ve 4 tane sandalye vardı. “Nerede yatacağım?” diye sordum. “Yatılı misafir ağırlama ihtimalimi hiç düşünmedim teyze. Mecburen ikimiz de bu yatakta yatacağız.” dedi.

 

Yoldan gelmiştim. Daha sabahın 5’i idi. Uykum vardı. Banyoya gidip geceliğimi giydim. Yatağa yattım. Yeğenim de baksırla yanıma yattı. Yalnız baksırın altında sikinin iriliği belli oluyordu. Sırt sırta verdik. Bir süre sonra yorgunluğunda etkisi ile dalmıştım. Amcığıma Yakup’un sikinin temas etmesi ile uyandım. Ben uyurken donumu indirmişti. Yarağını amcığıma sürtüyordu. Çok azmıştım ama yine de sikmesine izin veremezdim.  Kilodumu çekip “Ne yaptığını sanıyorsun sen?” dedim. “Eniştem seni aldattı. 1-2 hafta sonra onu çocuklarınız için affedeceksin. Yaptığı da yanına kar kalacak. Ondan intikam almak istemez misin? Sen de onu aldatırsan yanına kalmamış olur. Bir de video çekip ona yollarız istersen.” dedi. Düşündüm biraz… Çok haklıydı. Hep affediyordum ve sikiştikleri yanına kalıyordu. Yalnız siki hala önünde sallanıyordu. Kolum kadardı. Korkutucu bir büyüklüğü vardı. “Senin yarağın çok büyük, amıma girmez ki…” dedim. “Merak etme ben bu yarakla bakire bile siktim.” dedi. “Çok açım… Önce kahvaltı yapalım. Biraz düşüneyim.” dedim. Birlikte kahvaltıyı hazırladık. Hazırlarken beni taciz de ediyordu. Popomu ve göğüslerimi okşuyordu. Sikini baksırın önünden çıkmış bir şekilde dolaşıyordu. Sürekli popoma sürtüyordu.

 

Kahvaltı hazırlandı ve masaya oturduk. Sikiş maceralarını anlatmaya başladı. Daha spermleri gelmezken kendisinden 1 yaş büyük bir ibneyi sikiyormuş. Ahırlarındaki eşeği sikiyormuş. 7. sınıfa giderken benim küçük kızın üniversiteli bakıcısını sikmiş. 8. sınıfta sınıflarındaki  otel sahibinin oğlunu sikmiş. Yakalanınca otel sahibinin karısını da sikmiş. Merve ile sadece sevişmişler ve oral seks yapmışlar birbirlerine… Lisedeyken üst sınıflardan birkaç kızı sikmiş. Bayan beden öğretmenini sikmiş. Hemşire arkadaşım Yasemin’i (Merve’nin Annesi) bile sikmiş.

 

Kahvaltı bittikten sonra Yakup’u yatağa itip üzerine atladım. Çok azmıştım. Dudağına yapıştım. Ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık. Sonra Yakup üste çıktı. Siki amcığıma sürtünürken, elleri ile göğüslerimi okşuyordu. Daha sikişmeye başlamamıştık bile ama çok zevk alıyordum. Daha sonra amcığıma indi ve yalamaya başladı. Beni sikmeden orgazma ulaştırmıştı bile… “Yeter artık. O koca sikini amımda istiyorum.” dedim. Sikini amcığıma zorladı. Zorlanarak kafasını sokmayı başardı. Canım çok yandı. Bekaretim bozulduğunda bu kadar acı çekmemiştim. Yarak amımda ilerledikçe acı acı inliyordum. Bir yerden sonra yarağın ilerlemesi durdu. Yarağı zorlanarak girip çıkıyordu. Yarağının yarısı hala dışarıdaydı. “Hepsini zorlarsam hastanelik olabilirsin. Alıştıkça sokacağım geri kalanı.” dedi. Amcığım halen acıyordu ama aldığım zevkin yanında acıyı hissetmiyordum. “Harikasın erkeğim. Senden önce hiç zevk almamışım.” dedim. “Çok darsın teyzeciğim… Çok sıkı bir amcığın var. Üniversitedeki kızların amı seninki gibi dar değil.” dedi. Bu sırada yeğenim amcığıma gidip gelmeye devam ediyordu. Çok zevk alıyordum ve ikinci defa orgazma ulaşmıştım. Eşimle sikiştikten sonra orgazma ulaşmak için amımı parmaklardım. Şimdi ise iki defa orgazm olmuştum ve yeğenim hala boşalmamıştı.

Yeğenim “Sikişirken videoya alayım mı?” diye sordu. O sırada telefonum çaldı. Arayan eşimdi. “Daha iyi bir fikrim var. “ dedim ve telefonu açtım. “Seni affedeceğim ama bazı şartlarım var. Şimdi yalnız kalacağın bir yere git. Beni görüntülü ara. Şartlarımı görüntülü aramada söyleyeceğim.” dedim. Ben hemen domaldım ve telefonu Yakup’a verdim. “Eşim arayınca telefonu bana çevir ve aç.” dedim. Yakup’un önüne domaldım. “Teyze şahane fikir…” dedi ve telefonu aldı. Az sonra eşim aradı. Yakup telefonu açınca eşim beni domalmış vaziyette gördü. “Hayatım bu ne hal?” dedi. “Kendimi koca yaraklı birine siktiriyorum. Sen de bizi izleyeceksin. İzlemeyi bıraktığın anda beni unut. Sikişmemiz bitene kadar izlersen; 3 gün sonra döneceğim. Ayrıca her aldattığında da bu koca yarak benim amıma girecek.” dedim. Yalvardı, yakardı ama kabul etmek zorunda kaldı.

 

Yeğenim kamerayı amcığıma tuttu. Diğer eliyle de yarağını amcığıma dayadı. Yarağını amcığıma sürttü. Sürtmesi bile çok zevk veriyordu. İnlemeye başladım. Başımı telefona çevirdim. Eşim başını çevirmişti. “İzlemeye devam et. Sakın başını çevirme.” dedim. Yakup yarağını hafif ittirdi. Ucu girdi. Hafiften ittirmeye devam etti. “Hala daracıksın. Seni sikmek çok zevkli.” dedi Yakup. Kocam “Bu ses bana tanıdık geldi. Kime siktiriyorsun kendin?” dedi. “Sen tanımazsın. Koca sikli bir adama siktiriyorum. Benzetmişsindir sesi.” dedim. Koca yarak amcığımda ilerlerken ben de hem acı çekiyor hem de çok zevk alıyordum. Yarak amcığımın derinliklerine ulaşmayı başarmıştı. “Hepsi girdi mi kocacığım.” dedim. Kocam öfkeli bir şekilde “Hayır” dedi. Yakup “Takıldı, ilerlemiyor…” dedi. “Kökle” dedim. “Hastanelik olursun teyzem.” dedi  Yakup. Yakup büyük bir hata yapmıştı. Kocam “Yakup mu o? Yeğenine mi siktiriyorsun? Hemen oraya geliyorum.” dedi. “Yeğenimle doya doya sikişeceğim. Buraya gelirsen, asla barışmam. Bundan sonra aldatırsan, yeğenim gözünün önünde sikecek beni.” dedim. Yeğenim amcığıma gitgel yapmaya başlamıştı. Çok zevk alıyordum. “Sik beni koca yaraklı yeğenim. Harikasın koca yaraklı erkeğim.” dedim. “Enişte sen teyzemi hep aldat. Bu amcık çok tatlı, daracık. Sikmeye doyamıyorum.” dedi. Kocamın sesi çıkmıyordu. Ben bir kez daha orgazm olmuştum. “Bugün 3. defa orgazm oluyordum. Seninle sikişirken orgazm olmak için sikişmemiz bitince kendimi parmaklıyordum kocacığım.” dedim. Yakup amcığıma gitgel yapmaya devam ediyordu. Hala boşalmamıştı. Birden hızlanmaya başladı. “Geliyorum Teyze…” dedi. Amcığımdan çıktı. Yarağı ağzıma aldım ve tüm spermlerini yuttum. Çok lezzetliydi. 3 gün boyunca sikişmelerimizi  kocama izlettik.

Bir önceki yazımız olan önce sevgilim sonra arkadaşı sikti çok zevk aldım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Aldatan Kocamdan İntikam Almak İçin Yeğenime Siktirdim ile Benzer Yazılar:

15 Haziran 2019 Saat : 10:50
  Genel

“Aldatan Kocamdan İntikam Almak İçin Yeğenime Siktirdim” için 3 Yorum

 1. Sevkan1903 dedi ki:

  Mrb ben istanbul dan 37 yaşında bekar yeşil gözlü bir erkeğim ciddi dürüst güvenilir bir ilişki arıyorum kendine güvenen tüm bayanların aramasını bekliyorum evli dul farketmez 0532 292 1605 tekrar 0532 2921605 hattım özele açıktır kendine güvenen tüm bayanlar hadi arayın.bekliyorum pişman olmazsınız.$

 2. koray dedi ki:

  0543 282 86 18 SLM BN IST PTNR KORAY SEKSE AC OLAN SINIRSIZ HEYECANLI Bİ OKADAR HOŞ VE GÜZEL Bİ SEKS YASAMAYI ARZLYN SEKS YASANTIM MARATONLASTI DIYEN EŞINLE MUHTESEM Bİ SEKS YASAMAYI ARZLYN İŞİNDE UZMAN GÜVENİLİR PATNER ARAYAN KALIN VE BÜYÜK SEVEN 18 VE 90 YAS ARASI EVLİ DUL OLGUN TONBUL ŞİŞMAN TÜRBANLİ BEKAR BAYANLAR VE ARALARINA 3 ÇÜYÜ ARAYAN EVLİCİFTLER ARAYIN TNSLM 0543 282 86 18

 3. murat dedi ki:

  Mrb ben istanbul anadolu yakasından murat benimle gizlilik icinde reel gorusup kalin damarli 22 cm aletimin tadina bakmak isteyen benim gibi seksi seven doyumsuz bayanlar amını göt deliğini sömürene kadar yalatmak isteyenler GEBZE SANCAKTEPE SULTANBEYLİ KARTAL PENDİK KARTAL UMRANİYE EVLİ DUL BEKAR arayin size yaşayamadiginiz seksi yaşatayim guven konusunda hiç supheniz olmasin herturlu guveni veririm size lutfen eşcinseller ve gaylar uzakdursun 05325695766

Aldatan Kocamdan İntikam Almak İçin Yeğenime Siktirdim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Seks Hikayeleri,Porno Hikayeler, Sikiş Hikayeleri Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam
Yasal Uyarı! http://jerseysnflcheap.net/ yetişkinler için hazırlanmış bir sitedir, site içerisinde yetişkinlere yönelik denizli escort, erotik hikayeler ve Gerçek Sex Hikayeleri içerikleri bulunmaktadır. Sadece 18 yaşından büyükler içindir. Ayrıca Bu site üzerinden dilerseniz Escort Bayanlar sitelerine ziyaret edebilirsiniz. Bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi kabul ve taahhüt etmiş olmaktasınız. Site Yönetimi kullanıcıların bu siteye girmesi ve içeriğini izlemesi konularında hiçbir biçimde sorumlu tutulamaz. Sitemizde erotik içerik mevcutttur, hikayeleri okumanın ahlaki açıdan karar ve sorumlulugu tamamen size aittir.